Team

Gelieve zoveel mogelijk via de mail contacten te leggen. Indien gewenst kunt u naar school bellen; liefst buiten lesuren.
 

Functie

Naam

Directeur

ma-do

Miriam Hoedemaekers

miriam.hoedemaekers@dynamiek.nu

Kwaliteitsteamlid

unit 1-2-3

woe ochtend-do

Resi Hegger

resi.hegger@dynamiek.nu

Leerkracht groep 1-2-3

ma-do-vrij

Hanneke Claessens v.d. Beuken

h.vandenbeuken@dynamiek.nu

OA groep 1-2-3

ma-di-do-vrij

Ard Smeets

a.smeets@dynamiek.nu

Leerkracht groep 1-2-3

ma-di-vrij variabel

Els Benders

e.benders@dynamiek.nu

Leerkracht groep 1/2/3

di-woe-do

Anne Timmermans

a.timmermans@dynamiek.nu

Leerkracht 4/5/6

ma-di-woe-do

Jeanette van Stratum

j.vanstratum@dynamiek.nu

Leerkracht groep 4/5a

Ict-er

ma-di-do-vrij

René van Lieshout

r.vanlieshout@dynamiek.nu

Leerkracht groep 5b/6

woe-do-vrij

Jose Berghs- Voermans

j.berghs@dynamiek.nu

OA groep 4/5/6

ma-woe-do-vrij ochtend

Hans van de Pasch

hans.vandepasch@dynamiek.nu

Leerkracht groep 7

ma-di-woe

Claudia Frederix

c.frederix@dynamiek.nu

Kwaliteitsteamlid

unit 7-8

Leerkracht groep 7

woe-do-vr

Karin van den Munckhof

k.vandenmunckhof@dynamiek.nu

Leerkracht groep 8

I-coach

ma-di-woe-do-vr

Timo Wagemans

t.wagemans@dynamiek.nu

Kwaliteitsteamlid

unit 4-5-6

Vertrouwenspersoon

di-do-vrij

Loes Cleven

l.cleven@dynamiek.nu

 

Concierge

ma-di-woe-do

Gordon Popping

g.popping@dynamiek.nu

Administratieve kracht

woe

Petra van Well

p.vanwell@dynamiek.nu