Team

Gelieve zoveel mogelijk via de mail contacten te leggen. Indien gewenst kunt u naar school bellen; liefst buiten lesuren.
Indien dringend kunt u de directeur of teamleider bellen.

Functie

Naam

Directeur

Variabele dagen ma-do

Jos van Gerven

j.vangerven@depeddepoel.nl

06-23889039

Teamleider (OV lid)

Leerkracht 1b 2b woe

Leerkracht groep 3 vr

Paulien Zanders

p.zanders@depeddepoel.nl

06-17886111

Leerkracht groep 1-2 a

ma-di-wo

Hanneke Claessens v.d. Beuken

h.vandenbeuken@depeddepoel.nl

Leerkracht groep 1 2 a

do

Gini Pijpers-Claassen

g.pijpers@depeddepoel.nl

 

 

Leerkracht groep 1-2 b ma-di-do

onderbouwcoördinator

Els Benders

e.benders@depeddepoel.nl

 

 

Leerkracht groep 3

ma-di-woe-do

Hanny Wolters-Vissers

h.wolters@depeddepoel.nl

Leerkracht groep 4

ma-di-woe-do-vr

Wim Kunen

w.kunen@depeddepoel.nl

 

 

Leerkracht groep 5

ma-di-vr

Anne Timmermans

a.timmermans@depeddepoel.nl

Leerkracht groep 5

wo-do

Jose Berghs- Voermans

j.voermans@depeddepoel.nl

Leerkracht groep 6

ma-di-woe-do

Jeanette van Stratum

j.vanstratum@depeddepoel.nl

Leerkracht groep 8

ma-di-woe-vr

Timo Wagemans

t.wagemans@depeddepoel.nl

Leerkracht groep 7

ma- di

Claudia Frederix

c.frederix@depeddepoel.nl

Leerkracht groep 7

ma-wo-do-vr

Karin van den Munckhof

k.vandenmunckhof@depeddepoel.nl

Leerkracht groep 6 (vr) en 8 (di-do)

ICT-er en ICT coach 

Rene van Lieshout

r.vanlieshout@depeddepoel.nl

Interne begeleider

Bovenbouw coördinator di-do- vr

Vertrouwenspersoon

Loes Cleven

l.cleven@depeddepoel.nl

 

Lgf-leerkracht

ma-di-do- vr mo

Angelique Minten

a.minten@depeddepoel.nl

 

 

Concierge

di-wo- do

Gordon Popping

g.popping@dynamiek.nu

Administratieve kracht

wo

Petra van Well

p.vanwell@depeddepoel.nl

Interieurverzorgster

 

Jose Janssen

info@karweibedrijfjanssen.nl

Interieurverzorgster

 

Mieke Reijnders

m.reijnders17@gmail.com