Team

Gelieve zoveel mogelijk via de mail contacten te leggen. Indien gewenst kunt u naar school bellen; liefst buiten lesuren.
 

Functie

Naam

Directeur

Variabele dagen 

Ton Paulusse

t.paulusse@dynamiek.nu

Teamleider

ma ochtend-di-do-vrij

Germy van de Ven

g.vandeven@dynamiek.nu

Leerkracht groep 2-3

ma-woe-do

Hanneke Claessens v.d. Beuken

h.vandenbeuken@dynamiek.nu

Leerkracht groep 1 2

vrij

Gini Pijpers-Claassen

g.pijpers@dynamiek.nu

Leerkracht groep 1-2  

ma-di-do

Els Benders

e.benders@dynamiek.nu

Leerkracht groep 4/5

ma-di-woe-do

Hanny Wolters-Vissers

h.wolters@dynamiek.nu

Leerkracht groep 5/6

ma-di-woe-do

Wim Kunen

w.kunen@dynamiek.nu

Leerkracht groep 2/3

ma-di-vr

Anne Timmermans

a.timmermans@dynamiek.nu

Leerkracht groep 5/6

do-vrij

Jose Berghs- Voermans

j.berghs@dynamiek.nu

Leerkracht middenbouw

ma-di-do-vrij

Jeanette van Stratum

j.vanstratum@dynamiek.nu

Leerkracht groep 8

ma-di-woe-do-vr

Timo Wagemans

t.wagemans@dynamiek.nu

Leerkracht groep 7

ma- di

Claudia Frederix

c.frederix@dynamiek.nu

Leerkracht groep 7

wo-do-vr

Karin van den Munckhof

k.vandenmunckhof@dynamiek.nu

Leerkracht groep 4/5

do-vrij

ICT-er en ICT coach 

di

René van Lieshout

r.vanlieshout@dynamiek.nu

Kwaliteitsmedewerker zorg

Vertrouwenspersoon

di-do-vrij

Loes Cleven

l.cleven@dynamiek.nu

 

Concierge

di-wo- do

Gordon Popping

g.popping@dynamiek.nu

Administratieve kracht

wo

Petra van Well

p.vanwell@dynamiek.nu

Interieurverzorgster

 

Jose Janssen

info@karweibedrijfjanssen.nl

Interieurverzorgster

 

Mieke Reijnders

m.reijnders17@gmail.com